Świat - Jak zdobyć darmowe bilety wizzair? Promocja

Post trochę odbiega od reszty tematów, ale chciałam się podzielić wiedzą, bo może ktoś jeszcze oprócz mnie o tym nie wie 🙂 Za 3 tygodnie lecę na Martynikę. Dość długo planowałam wyjazd, szukałam noclegów tradycyjnie na airbnb i bookingu. W międzyczasie zerkałam sobie jakieś promo na stronie wizzaira i całkowicie przypadkiem weszłam na stronę bookingu przez stronę wizza.

Okazało się że rezerwując hotel można podać swój nr karty członkowskiej wizzair i 5% transakcji wraca na konto wizz. Na co dzień nie korzystam z żadnych programów lojalnościowych oprócz wizz discount club, nie zbieram żadnych punktów itp. Dzięki kliknięciu paru noclegów mam już odłożoną niezłą kwotę, pozostaje tylko czekać na okazje do wymarzonej Gruzji 😉 

Żałuję że nie odkryłam tego wcześniej, bo korzystałam z bookingu wielokrotnie. Jak zdobyć punkty? Jeśli chcecie rezerwować jakieś noclegi to wystarczy założyć bezpłatne konto na wizzair.com. Ze strony głównej kliknąć zakładkę hotele, zostaniecie przekierowani na stronę bookingu. Rezerwujecie swój upatrzony nocleg, na ostatnim etapie rezerwacji wpisujecie swój numer klienta wizzair i gotowe 🙂 Jeśli macie znajomych których nie interesują punkty z wizzaira, możecie przekazać im swój numer podczas rezerwacji i zostaną one naliczone Wam.

Środki zostaną przekazane około miesiąc po pobycie. Są ważne przez 6 miesięcy także trzeba pilnować żeby nie przepadły. Ja swoje wymienię na bilety, ale jak ktoś chce można za nie powiększyć bagaż lub wykupić jakieś inne usługi. 

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliście z bookingu lub airbnb, używając tych kodów macie zniżki odpowiednio:

Booking 50zł http://www.booking.com/s/21_8/petzor87

Airbnb – https://www.airbnb.pl/c/katarzynaw2461?currency=PLN Zniżka 100zł na rezerwację noclegu oraz 38 zł do wykorzystania na atrakcję o wartości co najmniej 198zł.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Świat - Gruzja z dziećmi. Tanie loty z Polski
Świat - Noclegi na Martynice
Świat - Lwów. Mini przewodnik na tani weekend :)
Polska - XOXO WIFI – INTERNET NA WYJAZD