Polecane noclegi - Domki na drzewie w Polsce

1. Wdrzewach w Nałęczowie

To chyba pierwszy taki kompleks w Polsce. Jest świetnie rozwinięty, a same domki są bardzo różnorodne. Niestety, w związku z największą popularnością najtrudniej tutaj o wolne miejsca. Niektóre z obiektów mają nawet saunę w środku.

2. Deer House w województwie lubelskim

To prawdziwe domki na drzewie wyjęte z dziecięcych marzeń! W środku nie ma wody, a łazienka również jest specyficzna. Zdecydowanie dla miłośników wyciszenia i natury, a nie luksusu.

3. Sosnowa Kryjówka w województwie łódzkim

Bajkowe widoki, staw w którym można morsować, a do tego sauna i balia. To miejsce na wypad we dwoje, bo przeznaczone jest tylko dla osób dorosłych, ale można zabrać ze sobą pupila.

4. My Tree Home w Warszawie

Ciężko w to uwierzyć, ale to zaledwie 20 minut autem od centrum miasta. To pierwszy butikowy hotel w koronach drzew, położony jest na terenie rezerwatu i jest tutaj sporo udogodnień m.in. basen.

5. Przystanek w drzewach w Karpaczu

Oczywiście, największym plusem jest znakomita z widokiem na góry! Na miejscu znajdują się dwa domki, więc jest bardzo kameralnie.

6. Stara Kuźnia Pstrągownia na Podkarpaciu

To piękny kompleks w rustykalnym stylu. Znajduja się tam m.in. 4 domki na drzewie, ale również glampingi i infrastruktura na wesela czy większe wyjazdy. Dzięki temu, klienci mają dostęp do wszystkiego w tym do jacuzzi.

7. Nad Narvią w województwie mazowieckim

Domek na drzewie, którego nie widać na pierwszy rzut oka, bo jest lustrzany! Do dyspozycji gości jest mnóstwo atrakcji wodnych.

Oryginalne noclegi w Polsce

Domki na drzewach w Polsce są piękne, ale polecam również inne rankingi ciekawych miejsc noclegowych znajdziecie je TUTAJ.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Rezerwaty żółwi błotnych w Polsce
Dolnośląskie - Poszukiwanie minerałów na Dolnym Śląsku
Polska - Legendia – najstarszy lunapark w Polsce
Dolnośląskie - Twierdza Srebrna Góra