Polska - XOXO WIFI – INTERNET NA WYJAZD

XOXO WIFI to gadżet, który miałam okazję testować w trakcie mojego marcowego wyjazdu do Jordanii. Chciałam Wam wspomnieć o nim wcześniej, ale z racji pandemii zagraniczne wyjazdy były przez jakiś czas abstrakcją. Z powodu niskich cen kupiłam sobie właśnie bilety na Cypr, mam nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku. Po postach widzę, że coraz większa liczba osób decyduje się na wyjazdy, mam nadzieję, że niedługo otworzą się również dalsze kierunki.

INTERNET

Zawsze jeżdżąc za granicę, aby normalnie korzystać z internetu, kupowałam lokalną kartę SIM. Robię to zawsze w krajach, w których korzystanie z polskiej sieci kosztuje krocie – Jordania, Tajlandia, Gruzja itp. Nie było to skomplikowane, chociaż zawsze wymagało szukania punktu sprzedaży, wymiany kart i odcinała nas od kontaktu smsowego, chyba że ktoś miał dwa telefony. Po długim locie, latanie po lotnisku i przekładanie kart nie jest wymarzoną czynnością. Teoretycznie, większość spraw bez problemu da się załatwić przez internet, ale czasem telefon się zwyczajnie przydaje. Ja miałam kiedyś taki problem, że nie mogłam wykonać przelewu, bo musiałam potwierdzać go smsem, teraz już mam aplikacje, ale to tylko jedna, z tego typu sytuacji.

XOXO

XOXO to urządzenie działające na zasadzie mobilnego routera, działające w 140 krajach światach. Wszystko jest bardzo proste – zamawiacie urządzenie, rozpakowujecie na miejscu. Jednym kliknięciem uruchamiacie internet, który łączy się najlepszym operatorem w okolicy i zapewnia Wam sygnał WIFI. Możecie go używać na 5 urządzeniach, co jest fajną opcją, gdy jedziecie w kilka osób. Internet używany na międzylądowaniach w innych krajach jest gratis. Dla mnie to przyjemne i łatwe rozwiązanie, na pewno będę korzystać z niego w przyszłości.

Fajne rozwiązanie, nie trzeba się stresować, że się przekroczy jakieś limity, niechcący gdzieś podłączy – ja jestem mało techniczna, mam za sobą kilka wpadek więc dla mnie to jest duży komfort. Zdecydowanie polecam też osobom, które podróżują służbowo lub pracują zdalnie. Znam ten ból jak jest kiepski internet w hotelu. Tutaj jest zawsze super jakość jeżeli tylko na to pozwala zasięg.

Finansowo również była to dla nas korzystna opcja, szczegóły znajdziecie TUTAJ, na oficjalnej stronie XOXO WIFI. Urządzenie nie zawiodło w żadnej lokalizacji. Rzadko polecam takie rzeczy, i powiem Wam, że naprawdę warto!

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Bon Turystyczny – co i jak?
Małopolskie - Bardzo łatwe szlaki w Tatrach. Na start – panorama, wodospad i jaskinia.
Dolnośląskie - Góry Bialskie – słyszeliście o nich?
Polska - Skybridge721 obok granicy