Polecane noclegi - Vienna House Easy by Wyndham Cracow

To kolejny obiekt marki Vienna House Easy by Wyndham w Krakowie. Znajduje się blisko centrum, ale jest niedaleko od biznesowej części miasta.

Pokoje

Są kameralne, ale bardzo funkcjonalnie urządzone. Przy pracy zdalnej zawsze sobie chwalę wygodnie stanowiska do pracy. Na ścianach wiszą ozdoby, nawiązujące oczywiście do Krakowa.

Design

Jak zawsze w hotelach marki Vienna House by Wyndham dopracowany jest każdy szczegół. Przestronna recepcja, a do tego liczne ozdoby sprawiają, że obiekt robi duże wrażenie wewnątrz.

Śniadania

To już tradycyjny akapit w moich tekstach o tej marce. Wszystko na najwyższym poziomie – różnorodne i świeże produkty, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Można zjeść na ciepło, na zimno, na słodko, wytrawnie i dietetycznie. W takich miejscach zawsze wstaje trochę wcześniej, żeby na spokojnie zjeść i wypić kawę bez pośpiechu w ładnych okolicznościach. Jeśli podróżujecie z dziećmi, w dalszym ciągu macie szansę na spokój, ponieważ jest tu świetna przestrzeń dla pociech. A jeśli ktoś ma ochotę spędzić wieczór poza pokojem nie opuszczając hotelu, śmiało mogę polecić bar.

Lokalizacja

Obiekt Vienna House Easy by Wyndham Cracow położony jest około 1,5 km od Rynku Głównego. Odległość od Wawelu wynosi 2 km. Obiekt znajduje się także bardzo blisko dzielnic biznesowych, hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena, Opery Krakowskiej i sądów. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, ale ja pomimo sporej ilości miejsc do zwiedzania wszędzie poruszałam się pieszo. Lokalizacja sprzyja spacerom i w moim odczuciu auto jest tam zbędne. Na miejscu znajduje się centrum fitness, z którego można korzystać bezpłatnie, a z sauny – za dodatkową opłatą i przy wcześniejszej rezerwacji.

Komu polecam?

To idealne miejsce dla osób, które mają do załatwienia w Krakowie biznesowe sprawy, a jednocześnie chcą być blisko Rynku, do którego można dojść spacerem w około 20 minut. O tym, co zwiedzić w Krakowie możecie poczytać TUTAJ.

Materiał powstał w realizacji z marką Vienna House by Wyndham. Vienna House Easy by Wyndham w Krakowie należy do HR Group – jednej z wiodących multibrandowych spółek hotelarskich w Europie Środkowej.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Lubuskie - Zamek w Żarach, jedne z ciekawszych ruin w Polsce
Małopolskie - Mofeta z wnętrza Ziemi
Polska - XOXO WIFI – INTERNET NA WYJAZD
Zachodniopomorskie - Jezioro turkusowe w Wapnicy