Polska - Wygraj weekend w Wiśle!

Jak wiecie, Beskidy bardzo przypadły mi do gustu, na pewno będę tutaj wracać. Spędziłam tam czas bardzo aktywnie! Zwiedzałam m.in. piękne trasy górskie podczas wycieczki rowerem, zobaczyłam źródła Wisły, zjeżdżałam trasą MTB, zaliczyłam offroad! Cały wypad opisałam Wam tutaj.

Kuchnia Śląska, chociaż ciężka i kaloryczna, bardzo przypadła mi do gustu. To właśnie w ośrodku Karina odbyły się regionalne warsztaty kulinarne.

Ośrodek Karina to świetnie zlokalizowany obiekt, zimą znajduje się tutaj stok i idealne warunki na lekcje narciarstwa. Latem macie do dyspozycji piękny zielony ogród z placem zabaw: tyrolki, trampoliny, basen z podgrzewaną wodą oraz wesołym zwierzyńcem w postaci królików, kota i stada baranów! Cały opis obiektu wraz atrakcjami i strefie relaksu, znajdziecie na oficjalnej stronie.

Wyżywienie

Potrawy są wysokiej jakości, wszystko jest różnorodne i jest sporo akcentów regionalnych. Spędziłam kilka ładnych godzin w kuchni i mogę zdecydowanie polecić! Jak ktoś lubi gotowanie to polecam również regionalne warsztaty pod okiem pani Kariny, 10/10!

KONKURS

Do wygrania jest pobyt dla dwóch osób wraz ze śniadaniami w Ośrodku Karina w Wiśle. Zasady są proste, polub profil Ośrodka Karina i nasz profil, następnie napisz w komentarzu pod postem na FB co najbardziej chcesz zobaczyć w Wiśle! Konkurs potrwa do poniedziałku 29 czerwca, do godziny 20.00 🙂

Regulamin dostępny pod linkiem.

Oczywiście zapraszam do śledzenia naszych podróży na bieżąco na instagramie!

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Kujawsko-pomorskie - Głęboczek Resort & SPA
Polska - Osada Łowców Fok w Rzucewie
Lubelskie - Zamość Twierdza Otwarta
Mazowieckie - Nietypowe muzea w Warszawie