Polska - XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych nad jeziorem Kisajno

Mazurskie Targi Sportów Wodnych to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich fanów rozrywek wodnych i nie tylko. W końcu kto nie ma ochoty pooglądać takich maszyn w pięknych okolicznościach przyrody?

Widok z lotu ptaka na marinę w Strandzie gdzie co roku odbywają się Targi

Podczas trzydniowej, weekendowej imprezy można zapoznać się z najnowszą ofertą śródlądowych producentów sprzętu wodnego. Ze względu na termin – na targach prezentowane są premierowe egzemplarze jachtów przygotowane do wystawienia w tradycyjnych halach targowych w Łodzi, Berlinie, Hamburgu czy w Duesseldorfie. W Giżycku można je nie tylko zobaczyć ale i przetestować na wodzie!

Program

W programie Mazurskich Targów Sportów Wodnych przewidziane są popołudniowe testy jachtów (jako jeden z punktów programu). Wystarczy wcześniej zarejestrować się u danego wystawcy celem przetestowania jachtu na wodzie. W przypadku większej ilości chętnych wystawcy często umawiają się z potencjalnymi klientami na szczegółowe testy już po zakończeniu targów.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Strandzie to także jedyne miejsce w Polsce, gdzie można w jednym miejscu, na wodzie przetestować wszystkie liczące się na rynku nowości jachtowe. Korzystają z tego m.in. przedstawiciele prasy branżowej. Tuż po targach odbywają się testy wybranych jachtów.

Oprócz jachtów i łodzi motorowych na Targach prezentowane są łódki wiosłowe, kajaki; są stoiska z silnikami, osprzętem; można zamówić uszycie pokrowca lub żagli; przetestować działanie chemii, zapoznać się z nowościami dotyczącymi ogrzewania jachtowego; kupić na wyprzedaży fabrycznie nowe akcesoria czy aktualną kolekcję odzieży żeglarskiej.

Posezonowa Giełda Jachtów – Giżycko 2019 – 6-8 września 2019

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku połączone są z posezonową giełdą jachtów i sprzętu wodnego. Istnieje możliwość zamówienia fachowej oceny rzeczoznawcy.

Targi

Oprócz jachtów wystawionych w Giżycku, wystawcy (i nie tylko) dysponują jachtami przeznaczonymi na sprzedaż także w innych mazurskich portach (pełna oferta znajduje się w  internetowej, bezpłatnej giełdzie jachtów. Wystarczy wybrać interesujący jacht i umówić się ze sprzedającym na oględziny. W terminie targów w okolicznych portach czeka łącznie kilkaset jachtów przygotowanych do sprzedaży. Zdecydowana większość jest na ww stronie – ogłoszenia jachtów używanych są bezpłatne. Na terenie targów jest ponadto specjalna tablica ogłoszeń, na której każdy może umieścić swoje ogłoszenie dotyczące sprzedaży jednostki używanej. Poprzednie targi cieszyły się ogromną popularnością wśród ludzi z branży i turystów.

Normą targów jest także to, że wystawca posezonowej giełdy, który w Strandzie prezentuje jeden jacht – często dysponuje wykazem innych swoich, przeznaczonych do sprzedaży jachtów – stacjonujących np. w Pięknej Górze k. Giżycka, Węgorzewie, Mikołajkach, Piszu czy w Rucianem. Oczywiście wszystko w promieniu najdalej 30-50km od Giżycka, które zlokalizowane jest w centralnym miejscu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W związku z tym wydarzenie dzieje się w sercu Mazur.

To świetna opcja na branżowe testy i zakupy, a dla turystów okazja zobaczenia światowej jakości łodzi i zaczepienia takich zainteresowań u dzieci. Jeśli będziecie blisko, nie ma się co zastanawiać. Szczegóły wydarzenia znajdziecie również na oficjalnym profilu targów.

Wstęp jest bezpłatny!

Pozostałe atrakcje w okolicy znajdziecie tutaj.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Gdańsk – 10 pomysłów
Polska - Coleman – rodzinny namiot na lata
Polska - Muzeum Mitologii Słowiańskiej w Owidzu
Polska - Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach