Polska - Wygraj pobyt w Zamku Gniew!

Zamek Gniew opisywałam dla Was w poprzednim artykule. Miejsce z niesamowitą historią, przepiękną, spokojną okolicą, ale przede wszystkim interesującą ofertą dla gości. Zamek Gniew oferuje odwiedzającym naprawdę ciekawe opcje spędzenia czasu. Oprócz oczywiście typowo hotelowych rozrywek, na gości czekają takie atrakcje jak zwiedzanie zamku z przewodnikiem, w tym pełnej dawnych narzędzi izby tortur, klimatyczna kaplica zamkowa w której można wziąć ślub i liczne wystawy. Pasjonaci historii, w konkretnych datach mogą obejrzeć nawet rycerskie pokazy. Jak komuś doskwiera nadmiar energii może jeszcze wybrać się na rejs gondolą po Wiśle, który rozpocznie się w przystani zamkowej lub spacer promenadą z widokiem na dolinę Wisły. Dla mnie jedną z najfajniejszych rzeczy jest możliwość spania w prawdziwej zamkowej komnacie, do dyspozycji na miejscu są oczywiście również inne noclegi, ale moim zdaniem właśnie ten ma w sobie to coś!

SPA

Wizyta w SPA to zawsze dobry pomysł na oderwanie się od codziennych obowiązków. Zamek dysponuje szeroką ofertą zabiegów na: twarz, ciało, słonie oraz stopy ale to nie wszystko. Szczególnie ciekawa jest oferta masaży relaksacyjnych do wyboru m.in. masaż czekoladą, gorącymi kamieniami lub świecą. Sprytnym dodatkiem są zabiegi dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą wspólnie skorzystać z udziału w SPA. Każdy kto jest rodzicem, wie jak bardzo cenny jest ten czas, kiedy ktoś zajmuje się naszymi pociechami 😉 

KONKURS

Pod konkursowym postem na FB oznaczcie w komentarzu osobę z którą chcielibyście tu przyjechać oraz napiszcie co jest dla Was największą atrakcją zamku. Konkurs trwa od 23 do 30 września, a wyniki zostaną ogłoszone 2 października.

NAGRODA

Nagrodą jest:

Voucher w Hotelu Zamek Gniew****

Obejmujący:

  • Nocleg dla dwóch osób w Hotelu Zamek Gniew
  • Trzydaniową obiadokolację  serwowaną w restauracji kolumnowej 
  • Śniadanie w restauracji hotelowej
  • Zwiedzanie zamku z przewodnikiem
  • Zabieg na twarz dla Niej
  • Zabieg na twarz dla Niego 
  • Masaż klasyczny dla Niej i dla Niego 

Dostęp do strefy basenowej:

basen wewnętrzny z dwoma stanowiskami do masażu wodnego, jacuzzi, strefa saun oraz pomieszczenie wypoczynkowe z tężnia solną

REGULAMIN

Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce pliki w grupie „Gdzie w Polsce na weekend?” na facebooku. Oczywiście zachęcam do wziącia udziału!

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polecane noclegi - Baseny infinity w Polsce
Dolnośląskie - 6 najciekawszych jaskiń w Polsce
Łódzkie - ZOO Safari w Borysewie
Polska - Gdańsk z kajaka!