Polska - „Przytul Polskę” wystawa w Gdańsku

Przytul Polskę to świetna wystawa zorganizowana głównie dla rodzin z dziećmi. Moc atrakcji i wzbudzająca sentyment tematyka sprawia że każdy będzie się tam dobrze czuł. Czym właściwie jest Polska? Pytanie niby oczywiste, ale czy rozmawiamy o tym z dziećmi? Jak przekazać im to co najciekawsze i najlepsze? Na wystawie nie raz zaskoczyły nas swoimi pytaniami i spostrzegawczością. 

Co czeka Was na miejscu?

Twórcy „Przytul Polskę” zadbali o to żeby nikt się na wystawie nie nudził. Zdecydowanie nie jest to typ sztywnej wystawy o której każdy marzy żeby się zaraz skończyła 🙂 Moje dzieciaki były bardzo sceptyczne jak powiedziałam gdzie idziemy, jednak po wszystkim oceniły te atrakcję jako 9 na 10 możliwych 🙂 Zabawy oraz zadania od animatorów oraz tematyczne kąciki, jednak wszystko kręcące się wokół tematu Polski. Na drodze napotkacie m.in. kącik kibicowania, kącik kuchni polskiej, galeria sztuki czy PrzytuLas. Każde zadanie wywoływało ciekawość i radość. Dzieciaki będą się świetnie bawić m.in. odgadując smaki kultowych potraw, ciekawe czy Wam też się uda?

Język Polski, historia, tradycja i kuchnia w wydaniu rozrywkowym i przystępnym dla dzieci w każdym wieku. Projekt „Przytul Polskę” w bardzo kreatywny sposób połączył wszystko to, co u nas najlepsze. Bardzo polecam, bo w dzisiejszych czasach ciężko przekazać pewne kwestia w tak prosty i piękny sposób. 

Wstęp jest bezpłatny, wystawa odbywa się w centrum Hevelianum do 31 sierpnia. W późniejszych terminach będziecie mogli ją obejrzeć w Katowicach oraz w Warszawie. Szczegóły programu znajdziecie na stronie projektu https://przytulpolske.pl/

Pozostałe atrakcje w województwie pomorskim znajdziecie tutaj.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Kujawsko-pomorskie - Toruń atrakcje na weekend
Kujawsko-pomorskie - Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
Polska - Słowińskie wybrzeże – jak zorganizować tam czas?
Polska - Kopalnia Guido – perła śląska