Polska - Przez Świat na Fazie!

Przez Świat na Fazie to jeden z najpopularniejszych podróżniczych kanałów na youtube. Z pewnością o nim słyszeliście, subskrybuje go ponad 420 000 tysięcy osób. Jeśli jednak go nie znacie, to warto to nadrobić. Dawid pokazuje wszystko bez cenzury, a dzięki swojej autentyczności zyskał rzeszę fanów. Wcześniej relacjonował swoje podróże po świecie, pierwszą z nich był wyjazd z Polski na Antarktydę.

Po kilku latach intensywnej eksploracji świata i powrocie z długiej podróży po Afryce Zachodniej, Dawid postanowił zrobić serię odcinków o Polsce. 16 odcinków nakręconych w 16 województwach, z dystansem i humorem. W związku z ograniczeniami jest to idealny czas na szukanie inspiracji.

Z racji tego, że posiadam trochę wiedzy na temat ciekawych miejsc w kraju, pomogłam Fazie w kwestiach merytorycznych i podpowiedziałam sporą ilość miejsc, wartych odwiedzenia i pokazania. Niestety, każdy odcinek ma około 40 minut, więc nie dało się pokazać wszystkiego, ale i mam nadzieję wystarczająco, żeby zachęcić Was do zwiedzania.

Miałam okazję wystąpić gościnnie w odcinku o województwie pomorskim, w którym razem odwiedziliśmy m.in. Stare Miasto, Westerplatte, orłowski klif czy Półwysep Helski. Znajdziecie tam również takie miejsca jak Żuławy, Zamek w Łapalicach a nawet tajemnicze kamienne kręgi sprzed dwóch tysięcy lat.

Zachęcam do oglądania całej serii na kanale Dawida! Jest tutaj mnóstwo lekkich treści, ale „Przez świat na Fazie” to również mocniejsze tematy. Polecam obejrzenie fenomenalnych odcinków z Syrii oraz Górskiego Karabachu. Warto zobaczyć jak wyglądają te kraje z perspektywy zwykłego człowieka, zapominając jak to miejsce pokazują media.


Oczywiście zapraszam do obserwowania moich podróży na bieżąco, na INSTAGRAMIE.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Mamerki – zachowane bunkry
Lubelskie - Podziemia Kredowe w Chełmie
Polska - Słowińskie wybrzeże – jak zorganizować tam czas?
Kujawsko-pomorskie - Toruń atrakcje na weekend