Podróżowanie bez wychodzenia z domu – Pomorze Zachodnie

Podróżowanie bez wychodzenia z domu brzmi dość abstrakcyjnie, jednak w dobie koronawirusa okazuje się, że wszystko jest możliwe, co doskonale pokazują w ostatnich dniach, chociażby muzea organizujące wirtualne zwiedzanie oraz warsztaty.

Na portalu PomorzeZachodnie360.pl prezentuje się aż 35 gmin oraz atrakcje i hotele z całego województwa zachodniopomorskiego. Tego samego dnia możesz wybrać się w rejs z portu w Świnoujściu aż do Szwecji, zwiedzić Szczecin i zobaczyć najpiękniejsze jeziora regionu.

30 atrakcji na Pomorzu Zachodnim

Pikniknadodra przez kolejnych 30 dni będzie codziennie zabierać Was w wirtualną podróż po Pomorzu Zachodnim! Odwiedzicie oczywiście piaszczyste plaże, nadmorskie kurorty, miejskie dżungle i krainy rzek i jezior!

Kwarantanna to oczywiście czas refleksji, nadrabiania zaległości i planowanie tego, co będziemy robić, jak tylko będzie można się gdzieś wyrwać. Bardzo cenię takie inicjatywy, można się sporo dowiedzieć!

Inne atrakcje w okolicy znajdziecie TUTAJ.
Zapraszam na mój INSTAGRAM, gdzie na bieżąco wrzucam swoje relacje z wypraw.

Cześć, nazywam się Kasia
Cześć, nazywam się Kasia

…i jestem pasjonatką podróży, bliższych i dalszych. Kilka lat temu szukałam inspiracji na jakiś bliski wypad w kraju, odkryłam tyle ciekawych lokalizacji aż stworzyłam fanpage, żeby podzielić się wiedzą z innymi.

- Przeczytaj inne wpisy: