Polskie marki - misie szumisie – pomysł na polski prezent

Zapraszam Was do nowego cyklu, w którym od czasu do czasu będę przedstawiała polskie marki i produkty, które robią furorę na świecie, a które miałam okazje używać. Nie są teksty sponsorowane, sama wybieram firmy, o których chcę napisać. Mamy sporo powodów do dumy, a często nawet nie wiemy, że rzeczy, po które sięgamy są naszą rodzimą produkcją. Dlaczego do tekstu wybrałam Misie Szumisie? To ciekawa historia właścicielki, która bazując na własnym doświadczeniu, stworzyła produkt, który odniósł sukces na całym świecie.

Czym są misie szumisie?

Dzieci w okresie prenatalnym stale słyszą szumy – dźwięki dochodzą zarówno z wnętrza organizmu mamy, jak i w formie bodźców ze świata zewnętrznego. Po urodzeniu wszystko ulega zmianie. Chyba każdy, kto ma dzieci lub znajomych z maluchami, słyszał opowieści o włączonych odkurzaczach czy suszarkach, przy których usypia się pociechy. Jedną z osób, która przeżyła to na własnej skórze, była Anna Skórzyńska. Często proste rozwiązania są genialne i tak okazało się właśnie w tym przypadku. Nie trzeba nikogo przekonywać, że godziny spędzone z hałasującą suszarką czy odkurzaczem nie należą do najprzyjemniejszych. Pani Ania stworzyła przytulanki, w których znajduje się szumiący mechanizm. Mięciutkie misie emitują kilka rodzajów szumu, który, pomaga maluchom się wyciszyć i zasnąć. Misie Szumisie są w całości polskim produktem. Szyte są w szatni pod Łowiczem, a mechanizmy do nich produkowane są w Warszawie. Jaka jest miara sukcesu? Szumisie podbijają światowe rynki, można je kupić w wieku krajach i do dnia dzisiejszego sprzedały się w ilości 800 000 sztuk. W ciągu kilku lat stały się rozpoznawalną marką.

Produkty

Podstawowy Miś Szumiś wydaje 5 rodzajów szumu: szumisiowy, różowy, fal morskich, deszczu i bijącego serca. Każdy szum wyłącza się automatycznie po 60 minutach. Szczerze mówiąc, akurat dźwięk fal morskich mnie również wycisza. Misie dostępne są kilku wersjach – są różne wielkości i kolory. Do wyboru macie trzy mechanizmy. Każdy posiada 5 rodzajów szumu i regulować głośność, wyższa wersja ma również czujnik snu. Ostatnia i moim zdaniem najlepsza daje opcje obsługi przez aplikacje, dzięki czemu daje największy komfort użytkowania dla rodzica. Z informacji praktycznych warto wspomnieć, że po wyjęciu serca można je prać w pralce. Oczywiście, dzieci to temat rzeka, każde jest inne, rozwija się w swoim tempie i żegna z szumami w innym wieku, ale wszystkie dorastają. Firma się rozwija i rozszerzyła swoją ofertę. Starszaki mogą skorzystać z szumisiów, które zamiast szumów emitują wyciszające kołysanki. 

Jestem stałą klientką tej firmy. Wielokrotnie bywając na różnych imprezach związanych z narodzinami dzieci, czy to babyshower, czy pępkowe zwykle odpowiadam za dobór prezentu. Zawsze pada na szumisia, to idealna opcja, bo cieszy oko i jest praktyczna. Misie Szumisie możecie kupić w wielu sklepach m.in. w smyku, ale zdecydowanie bardziej polecam kupno bezpośrednio na stronie. Dlaczego? Za niecałe 10zł możecie dokupić opcje personalizacji, a na misiu będzie umieszone imię dziecka.

Gotowe zestawy prezentowe możecie zobaczyć TUTAJ.

Zapraszam do śledzenia mojego konta na INSTAGRAMIE.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polskie marki - Wyjazd z marką royal Robbins
Polskie marki - Xblitz – recenzja sprzętu