Polska - Mapa zdrapka – prezent roku. Konkurs!

Mapa zdrapka to wymarzony gadżet dla każdego podróżnika. Duży wybór wzorów pozwala łatwo dopasować mapą do naszych 4 kątów, chociaż ja miałam dylemat na kilka ładnych godzin 🙂 Lubicie dekorować dom gadżetami związanymi z podróżami? Ja z każdej przywożę pamiątki, a mapa na przeciwko łóżka pozwala mi planować kolejne tripy, mój następny wyjazd to Góry Stołowe a potem Gruzja.

Nie jest to zwykła mapa, gdyż w wszystkie państwa pokryte są warstwą zdrapki. Jest to specjalna farba, którą można zdrapać odkrywając to, co znajduje się pod spodem. Po co zdrapka? Dla dzieci jest to frajda z samego zdrapywania. Dla dorosłych możliwość zaznaczenia odwiedzionych już Państw. Na najpopularniejszej Mapie Zdrapce VIP pod złotą zdrapką znajdują się pastelowe kolory. Państwa po zdrapaniu, wśród ciemnych odcieni oceanów, natychmiast stają się kontrastowe i rzucają się w oczy.

Mapy zdrapki mają formę plakatu wielkoformatowego np. 50×70 cm, aby większość państw i wysp była na niej widoczna, a także by wykorzystać ją jako element wystroju wnętrza wieszając ją na ścianie.

WYKONANIE MAPY ZDRAPKI

Mapy są wykonane w grubego, lakierowanego papieru. Są tak wyprodukowane, by w czasie transportu, przechowywania i użytkowania nie uległy zniszczeniu. Produkty zanim trafią do sprzedaży przechodzą specjalną kontrolę jakości, gdzie sprawdzana jest jakość wydruku i nienaruszalność warstwy ścieralnej.

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ MAPY ZDRAPKI?

Mapy Zdrapki różnią się kolorystyką, stylem, nadrukiem na i pod zdrapką, elementami dodatkowymi wydrukowanymi na arkuszu. Może to być powiększenie jakiegoś kontynentu (na Mapie Zdrapce VIP oraz PREMIUM po lewej stronie znajduje się powiększenie Europy), wypisane najpopularniejsze zabytki (wyjątkowe miejsca na świecie zostały zaznaczone na Mapie Zdrapce SCRATCH&TRAVEL&ŚWIAT) lub flagi wszystkich państw świata (zdrapka PREMIUM GOLD). Są także wersje dedykowane dla dzieci, ilustrowane, obok mapy znajdują się pomysły na gry i miejsce na naklejki, które wraz z książeczką dołączone są do tuby.

Moja mapa zdrapka dotarła przed weekendem, jest naprawdę dobrej jakości i pięknie się prezentuje. Kiedyś miałam mapkę z alliexpres, ale nie dotrwała nawet do powieszona. Tutaj to zupełnie inny level wykonania, efekt widzicie na zdjęciach, z pewnością zakupię dodatkowe do pokoju dla dzieciaków. Jestem bardzo zadowolona z modelu który wybrałam. Dzięki powiększeniu mapy Europy przynajmniej naprawdę coś na niej widać! Wspólne drapanie wywołuje mnóstwo wspomnień. Wydarapaliśmy na razie Europę, reszte drapiemy dziś z dzieciakami. Nasza pierwsza rodzinna podróż to Norwegia i przepiękne Bergen. Później wymarzona Tajlandia, Szwecja, Hiszpania, Włochy, Ukraina, Niemcy, Francja, Karaiby… Nie sądziłam że tak miło spędzimy czas.

W sklepie mapsy.me macie do wyboru kilkanaście rodzajów map, konkurs znajdziecie w poście na fb! Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie! My mieliśmy niezłą rozkminę czy drapać państwa w których byliśmy solo w młodości czy już te które zobaczyliśmy razem, jak Wy to robicie? Liczycie państwa tranzytowe :)?

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Małopolskie - Szlak Orlich Gniazd
Mazowieckie - Pałac Mała Wieś
Polska - Lemur Park w okolicy Trójmiasta. KONKURS
Lubelskie - Podziemia Browaru Perła w Lublinie