Polska - KONKURS! Całoroczne domki na wodzie w Mielnie

Nietypowy jesienny wypad?  Niezwykłe, podobno jedyne w Polsce pływające domki na wodzie znajdziemy w Mielnie. Jeszcze nie mieliśmy okazji być, ale całoroczne domki na jeziorze bardzo nas zaciekawiły. Mieliście okazje nocować w tzw. houseboats?

Aby poczuć smak prawdziwego życia na wodzie, nie musisz wyruszać w daleki rejs – wystarczy wybrać się do Mielna i zamieszkać w niezwykłym pływającym domku na jeziorze. Nowoczesne, całoroczne domki na wodzie zrobione są z drewna. Usytuowane są na pomostach. We wszystkich domach mieści się łazienka z prysznicem i aneks kuchenny, a w domach typu superior znajduje się ponadto sauna, kominek i motorówka.

W cenie są śniadania przynoszone każdego dnia do domku. Widok zapiera dech o każdej porze roku.

Goście mogą bezpłatnie korzystać z pontonu z silnikiem, rowerów, tandemów i rowerków wodnych. Na miejscu dostępna jest również bezpłatna sauna na wodzie. Do dyspozycji jest również wielofunkcyjne boisko sportowe, mały park linowy, trampolinę, plac zabaw dla dzieci, wyznaczone miejsce na ognisko oraz ogród ziołowy.

Ośrodek posiada również ofertę domków wśród drzew. Domki znajdują się w doskonałej lokalizacji z widokiem na jezioro oraz w odległości 200 m od morza. Niektóre są wyniesione 5m w koronach drzew lub usytuowane są na plaży. Stylizowane na namioty.W zależności od tego, na jaki typ się zdecydujecie, poza standardowymi udogodnieniami można skorzystać z aneksu kuchennego, wypocząć w jacuzzi czy zrelaksować się przy blasku ognia bijącego z kominka lub w saunie solnej.

Na naszym facebookowym profilu 26 listopada wystartuje konkurs. Do wygrania jest voucher na pobyt w domkach o wartości 500zł 🙂 Zapraszamy do wzięcia udziału, to zaledwie kilka kliknięć 🙂 Więcej informacji, zdjęć, cennik oraz wirtualny spacer dostępne są na stronie internetowej ośrodka http://www.hthouseboats.com/

 

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Małopolskie - Kopalnia Soli Bochnia
Polska - Wodospady w Polsce
Dolnośląskie - TOP 5 PODZIEMNYCH TRAS TURYSTYCZNYCH W POLSCE
Polska - Mamerki – zachowane bunkry