Polska - „Gdzie w polsce na weekend” – książka

Gdzie w Polsce na weekend to projekt, który powstał kilka lat temu i był wynikiem mojej pasji do odkrywania naszego kraju. Niespodziewanie, z biegiem czasu stał się dla mnie czymś więcej i wytyczył moją drogę zawodową. Ostatni rok był dla mnie bardzo dynamiczny. Założenie konta na instagramie sprawiło, że mocno weszłam w interakcje z odbiorcami, zasypując ich ciekawostkami i inspiracjami. W kilkanaście miesięcy zdobyłam tam ponad 60 tysięcy obserwatorów, napisałam dwa ebooki, a nawet pomagałam przy realizacji całej serii „Polska na Fazie” Dawida Fazowskiego.

Pod koniec roku rozpoczęłam swój najważniejszy i najtrudniejszy projekt – książkę. Teoretyczynie moja wiedza jest spora, ale wybór i opis miejsc był dla mnie wyzwaniem. Książka będzie miała premierę 14.04, ale jest już dostępna w przedsprzedaży. Już w pierwszym tygodniu udało mi się zadebiutować na 5 miejscu bestsellerów w empiku. Jest to dla mnie wielkim wyróżnieniem, bo świadczy o Waszym zaufaniu. W końcu mogę pokazać, jak książka wygląda w środku. Znajdziecie tam opis 100 inspiracji do zwiedzenia w Polsce. Każde z nich jest szczegółowo opisane, znajdziecie tam wskazówki dojazdu, czas zwiedzenia i informacje o tym czy dane miejsce nadaje się do zwiedzenia z dziećmi czy pupilami. Stałam się, żeby było bardzo różnorodnie, są to propozycje dla każdego. W środku znajdziecie dużo ciekawostek historycznych, opuszczone zamki, największe twierdze w Europie, najpiękniejsze plaże czy tajemnicze podziemne miasto. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Książka „Gdzie w Polsce na weekend” dostępna jest w przedsprzedażdy w promocyjnej cenie 34,87zł 🙂 Link do sklepu jest TUTAJ.

Zapraszam do obserwowania moich podróży na INSTAGRAMIE.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Kanał Elbląski
Małopolskie - ENERGYLANDIA jesienią!
Polska - Wodospady w Polsce
Dolnośląskie - Baseny termalne w Polsce – TOP 10