Polska - Ebook o zamkach już dostępny!

Polskie zamki uważam za jedną z największych atrakcji na naszej turystycznej mapie.

Niestety, wiele naszych obiektów nie przetrwało licznych wojen, zostało spalonych i rozgrabionych. Na szczęście, wciąż są takie, w których można poczuć ducha dawnych lat.

Zamki z noclegami

Uważam, że nic tak nie pobudza wyobraźni jak nocowanie w prawdziwym zamku. Zawsze myślę o tym, jak kiedyś żyli jego mieszkańcy i świadkiem jakich wydarzeń były te mury. Oferta noclegowa jest bardzo szeroka, od luksusowych obiektów ze SPA po skromne na każdą kieszeń, w cenie nie przekraczającej stu złotych.

Piękne pałace

Do dziś w wielu miejscach można oglądać wyposażenie, które robi ogromne wrażenie i pokazuje, jak kiedyś mieszkały elity.

Ruiny

Wydaje mi się, że to mój ulubiony rozdział. To one najbardziej poruszają moją wyobraźnię, uwielbiam spacerować zwłaszcza po takich dzikich, niezagospodarowanych.

Ebook

To ponad 300 stronicowy przewodnik po historii, architekturze i tajemnicach starych murów, od pięknych pałaców do ruiny w środku lasu. Ebook pozwoli Ci poczuć duszę tych miejsc, odkryć ich nieznane historie i zrozumieć, jak ich przeszłość wpływa na dzisiejsze czasy. Dowiedz się, który zamek był pierwszym obiektem turystycznym w Europie, gdzie są magiczne czakry, a także o zamku zbudowanym na wygasłym wulkanie.


Znajdziesz tu propozycje, które umożliwią Ci odkryć tę magiczną atmosferę, nawet podczas noclegu.
Ebook przeznaczony dla każdej kieszeni, jest zaproszeniem do przygody i odkrycia nieznanych stron polskiej historii i kultury.

Do 12 czerwca dostępny jest w promocyjnej cenie 19,90zł, można kupić go TUTAJ.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Dolnośląskie - Jaskinia Niedźwiedzia
Polska - szwajcaria kaszubska – niezwykły region na pomorzu
Małopolskie - Ślimak w Woli Kroguleckiej
Polska - Wisła – Perła Beskidów