Polecane noclegi - Baseny infinity w Polsce

Baseny typu infinity to tzw. baseny bez krawędzi z widokiem na linię horyzontu. Od kilku lat robią furorę na świecie, biją rekordy popularności w mediach społecznościowych i pozwalają na robienie nieziemskich zdjęć. Oczywiście, mamy również kilka takich obiektów w Polsce!

Sopot Marriott Resort & Spa

Kultowy już hotel w Sopocie posiada bardzo bogatą ofertę z zakresu Wellness&SPA. Znajduje się tam aż 35 gabinetów zabiegowych, baseny, sauny i ten najważniejsze – basen na dachu. Wstęp mają do nago tylko osoby powyżej 16 roku życia, a rozpościera się z niego przepiękny widok na Zatokę Gdańską. 

Heron Live Hotel Marina & Spa w Gródku nad Dunajcem

Heron to pięciogwiazdkowy obiekt hotelowy, położony nad jeziorem Rożnowskim. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Stała oferta hotelu jest rozbudowana, to aż trzy restauracje, luksusowe Live SPA i klub muzyczny. Widoki z basenu zdecydowanie rozbudzają zmysły. Wymarzone miejsce na relaks.

 Odyssey ClubHotel Wellness&SPA 

Odyssey znajduje się tuż obok Kielc. Góry Świętokrzyskie to wciąż niedoceniane miejsce w kwestiach turystycznych. Bardzo polecam je na rodzinne wyjazdy, ponieważ są idealne do spacerów i pełne atrakcji. A widoki? Z pewnością będą ciężkie do przebicia! Sami oceńcie 🙂

Gwiazda Morza we Władysławowie

Gwiazda Morza Spa & Sport to resort we Władysławowie położony tuż przy plaży, na którego dachu znajduje się basen infinity z zachwycającym widokiem na Morze Bałtyckie i Półwysep Helski. Wraz ze Sky Barem stanowią idealną strefę relaksu na dachu hotelu. Zwłaszcza podczas zachodu słońca, kiedy panorama jest naprawdę zachwycająca! Resort posiada również rozbudowaną strefę Spa&Wellness, wewnętrzną ściankę wspinaczkową oraz jest przyjazny zwierzętom. 

Z pewnością, obiektów typu infinity pool będzie u nas przybywać. Niezwykła przyroda w Polsce aż się prosi, żeby można było ją podziwiać z takiej perspektywy.

Oczywiście zapraszam do śledzenia moich podróży na bieżąco, na INSTAGRAMIE.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Wyspa Wolin
Polska - Kanał Elbląski
Dolnośląskie - PODRÓŻmiś – Polanickie Spotkania Podróżnicze
Łódzkie - Hotel podklasztorze – mój hit!