Polska - Aplikacja KOLEO i rabat na pociąg

To aplikacja, której używam to kupowania biletów na pociąg. Jest bardzo praktyczna i intuicyjna, a co najważniejsze, obsługuje różnych przewoźników, więc nie ma problemów z osobnym wyszukiwaniem.

Ceny

Kluczowe pytanie, więc od razu informuje – w KOLEO są takie same ceny jak u przewoźników. Oczywiście wiadomo, że im szybciej kupujemy tym lepiej, rezerwując bilet z odpowiednim wyprzedzeniem można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Ja korzystam tylko z tej aplikacji, co widać na załączonych screenach i jestem bardzo zadowolona. Miałam już okazję zwracać i wymieniać bilet i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dodatkowe usługi

Ja ostatnio testowałam nową usługę o nazwie BAMBETLE+. To bardzo ciekawa opcja dla rodzin, które zabierają ze sobą dużą ilość bagaży. Rezerwując bilet z wyprzedzeniem, korzystając z bambetle+ do Waszego domu przyjedzie kurier i odbierze Wasze bagaże, które w dniu przyjazdu będą czekać na Was w hotelu. To bardzo praktyczna opcja, bo do pociągu szłam już tylko z torebką. Dla mnie to nie tylko opcja na rodzinne wyjazdy, ale również na takie krótsze. Często muszę się rano wymeldować z hotelu, a mam np. zajęcia plenerowe na studiach lub chcę jeszcze coś zwiedzać i wszędzie noszę ze sobą torbę. Odbiór bagażu w domu był szybki i bezproblemowy, nie musiałam drukować również żadnych kart nadania itp.

Rabat

Do 18 czerwca z hasłem BAMBETLE10 nowi użytkownicy mają 10zl rabatu na bilet w aplikacji KOLEO przy zakupie za minimum 12zł. Przypomnę, że działa to również przejazdy regionalne, więc można wyskoczyć gdzieś blisko w atrakcyjnej cenie.

Dokładną listę przewoźników znajdziecie na stronie KOLEO.

Przejdź na instagram

Śledź moje podróże na Instagramie

@GdziewPolscenaweekend

Bloger
Kasia/Gdansk ♥️ Absolwentka turystyki, Gedanistka i studentka Varsavianistyki👩🏼‍🎓
Ciekawe miejsca w Polsce na weekend 🇵🇱 Autorka 2 bestsellerów📙

Podobne wpisy:

Polska - Wyspa Sobieszewska
Małopolskie - Wieża widokowa w koronach drzew. Pierwsza w Polsce!
Dolnośląskie - Poszukiwanie minerałów na Dolnym Śląsku
Polska - Kopalnia Guido – perła śląska